Categories

Kosa boczna stołu do rzepaku mechaniczna

  • Weight: 30 kg
  • Manufacturer: ROLNICZEK.PL
  • Tell a friend
Mamy Państwu do zaoferowania nową Kosę boczną stołu do rzepaku mechaniczną. Kosa jest uniwersalna pasuje na prawą lub lewą stronę stołu do rzepaku. Oferujemy transport kosy kurierem do siedziby klienta na terenie kraju. Na zakupioną maszynę wystawiamy paragon lub fakturę vat oraz udzielamy pisemnej gwarancji producenta na 2 pełne sezony zbioru rzepaku. Kontakt z nami: 790 610 000. Zapraszamy do zakupu.Krótka charakterystyka oferowanego sprzętu !


PRZEZNACZENIE I CHARAKTERYSTYKA OGÓLNA

Kosa boczna ma wysokość aktywną na 1330 mm co pozwala na swobodny omłot rzepaku pozostawiając obciętą ścianę z łodyg i koron rzepaku nie powodując dużej straty na przejazdach. Kosa boczna napędzana jest z kosy głównej za pomocą cięgieł. Kosy boczne ruchome mają taki sam ruch jak kosa główna ale dzięki zastosowaniu dwóch kos ruchomych na jednym słupku i redukcji wałków napędowych kosy, te poruszają się o 1,5 razy wolniej jak kosa główna, mimo że mają identyczną częstotliwość ruchu. Kosy ruchome wyposażone są w 25 noży ząbkowanych. Kosy przeciwległe wyposażone są w 26 noży gładkich. Kosa ocynkowana z nożykami firmy GERLACH. W sprzedaży posiadamy kosy uniwersalne, które pasują na lewą jak i prawą stronę stołu do rzepaku. Dodatkowym atutem kosy jest to, że na słupku pracują obydwie kosy. Słupek znajduje się w komplecie.

 

Oferowany towar sprzedajemy również na RATY

 

Posiadamy w sprzedaży stoły do zbioru rzepaku do wszystkich marek kombajnów krajowych jak i zagranicznych. Zadzwoń i zapytaj...Serdecznie zapraszamy